« Tagasi

Väikesaarte programmi 2023. aasta taotlusvoor on avatud

 

Väikesaarte programmi 2023. aasta taotlusvoor on avatud 28. novembrist 2022 kuni 31. jaanuarini 2023. Taotluse esitamise tähtaeg on 31.01.2023 kell 16.00. Taotlus tuleb esitada digitaalselt e-toetuse keskkonna kaudu aadressilt https://etoetus.rtk.ee .

Taotluste esitamine, taotlemise tingimused ja lisainfo leiab RTK veebilehelt: https://www.rtk.ee/meede-vaikesaarte-programm

Väikesaarte programmi raames saab taotleda toetust projektidele, mis suurendavad väikesaarte elanikele osutatavate esmatähtsate teenuste kättesaadavust ja kvaliteeti.

Väikesaarte programmi eesmärk on muuta väikesaarte elanikele osutatavad esmatähtsad teenused kättesaadavamaks ja kvaliteetsemaks. Programmi raames mõistetakse esmatähtsate teenustena mandri ja saarte vahelist transpordiühendust (sealhulgas ühendust saare keskuse ja sadama vahel), hoolekande- ja tervishoiuteenuseid, esmatähtsatele teenustele ligipääsetavuse loomist erivajadustega inimestele, esmatarbevahendite, toidu, elektri, joogivee, kanalisatsiooni ja kütuse kättesaadavust, jäätmemajandust, juurdepääsu alus- ja põhiharidusele, päästevõimekuse tõstmist, sideteenuseid ning eluruumide kvaliteedi parandamist või nende ehitamist.

 

Küsimuste korral saab informatsiooni telefoninumbritel tel 663 1883, tel 663 1884.